PEŁNY ZAKRES ROZWOJU – OD SPECYFIKACJI DO PROTOTYPU

«SDK-SYSTEMS» to firma z dużym doświadczeniem w opracowywaniu i uruchamianiu własnego sprzętu. Naszym celem jest instalacja automatycznych linii i maszyn produkcyjnych zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klientów. Jesteśmy zespołem inżynierów, którzy są gotowi wcielić Państwa pomysły w życie, zwiększyć produktywność i poprawić jakość produktu.

Jak możemy Ci się przydać?

Na przykład masz swoją firmę do produkcji pamiątkowych magnesów na lodówkę. Na początku, gdy produkcja była niska, tylko dwa pracownicy przymocowały magnesy na dole pamiątki.

Dobrze sobie radzili, jakość była wysoka, firma osiągała zysk i rozwijała się. Ale dzisiaj wielkość produkcji wzrasta, liczba pracowników wzrosła do 15. Także musisz zwiększyć ich indywidualne normatywy, a zatem jakość pogarsza się, sprzedaż spada, zyski spadają.

Nasi inżynierowie opracują linię automatyczną zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami, która wyeliminuje błędy montażowe ludzi, zapewni doskonałą jakość gotowego produktu.

A może chcesz wyprodukować i wejść na rynek z takim urządzeniem know-how:

Opracujemy pełny pakiet dokumentacji projektowej do produkcji urządzeń, uruchomimy linię produkcyjną i zapewnimy wsparcie techniczne.

Może masz pomysł, aby zbudować swój biznes na stałym wzroście liczby pojazdów i braku miejsc parkingowych?

Masz pomysły? Nasi inżynierowie stworzą, Ty wdrożysz!